Tengulogo

Karateklubi Tengu

Shotokan karate-do
JKS-logo
Menüü

Sügismatk 2016 (8. oktoober)

Oleme loonud traditsiooni korraldada iga uue hooaja alguses üks korralik sügismatk. Käesoleval aastal liigume aga mööda vett.

 

Infoleht sügismatk-2016

 

Programm:

 

Kl 09:00 – väljasõit (Pärnu mnt, kauplus „Lastemaailm“ esisest parklast, trammipeatus „Viru“)

Kl 10.00-10.15 kohtume sellises kohas nagu Rabav Puhkemaja – see on turismitalu Kõrgemäel, Albu vallas, Vetepere külas. Sõidujuhised siin: http://rabav.ee/w/?1,114,129,1

Autod saab jätta talu hoovi. Jägala jõeni matka alguspunkti on 3 km jalutada. Selle vahemaa saab ka autodega läbida, kuid meie matkame jala.

 

Matka pikkus on 12-13 km. See peaks olema kõigile jõukohane. Umbes 15.00 paiku jõuame lõpp-punkti Vetlasse. Seal korraldame pikniku ja vestleme karate teemadel. Matkajuht Taavi sõidutab autojuhid lõpp-punktist autode juurde tagasi.

 

Tallinnasse jõuame orienteeruvalt poole kuue või kella kuue ajal.

Täiskasvanu hind on 15 eur ja nooremad kui 19 aastat 10 eur.

 

4. okt (teisipäev) õhtul võiks olla teada osalejate arv ☺. Meil on vaja natuke mõelda kanuudesse paigutust ja palju meil kanuusid vaja läheb.

 

Muu oluline info:

1) kohapeal saab enne matka teed/kohvi ja natuke kehakinnitust

2) kaasa võtta oma söök-jook piknikuks ja täpne tasu matkajuhile sularahas

3) selga panna riided vastavalt ilmale

4) kes soovib pehmemat istumisalust kanuus, palun omalt poolt midagi kaasa võtta. Vett mitte armastavad asjad (mbiiltelefon, raha) võiks igaks-juhuks panna minigrip vms kotti. Samas saame jätta need ka autosse.